Cutimed® Sorbion Sana

Cutimed Sorbion Sana sa skladá z absorpčného jadra a jedinečného trojrozmerného vonkajšieho krytu z polyetylénu na podporu rozvoja tkaniva. Vybrané materiály a optimalizovaný výrobný proces podporuje granuláciu tým, že chráni tkanivá, odstraňuje toxíny, zabraňuje alergickej kontaktnej dermatitíde, neobsahuje žiadne farmakologické prípravky, je atraumatický, absorbuje  a viaže  tekutiny  vychádzajúce  z rany,  zároveň  však zachováva vlhkosť rany, čím sa podporuje telu vlastné hojenie rany.

Cutimed Sorbion Sana neobsahuje žiadne farmakologické prípravky. Vrstva, ktorá je v priamom kontakte s ranou, je špeciálne vhodná na liečenie rán, v ktorých sa môže rôzne meniť proces hojenia.

1. Unikátna trojrozmerná štruktúra vonkajšej vrstvy znižuje pravdepodobnosť adherencie.

2. Špeciálna geometria pórov podporuje priechod tekutiny – exsudátu, toxínov a bunkových zvyškov do jadra obväzu.

3. Cirkulácia vlhkého vzduchu zvyšuje účinnosť vlhkej terapie.

4. Ochrana proti spätnému prúdeniu choroboplodných zárodkov a kontaminácie zvonku.

5. Maximum absorpcie a retencie exudátu umožňuje ponechať krytie na rane až 7 dní.

Indikácia

Cutimed Sorbion Sana je indikovaný ako primárny obväz na secernujúce rany.

Hlavné výhody

Cutimed® Sorbion® Sana ponúka veľa výhod pri manažmente hojenia rán, ktoré sú obzvlášť dôležité pre citlivú pokožku v okolí rany. Zabezpečuje atraumatickú výmenu krytia, opatrnú epitelizáciu a podporu regenerácie tkaniva. Vrstva, ktorá je v priamom kontakte s ranou je špeciálne vhodná na liečenie rán, v ktorých sa môže proces hojenia postupne meniť.

Cutimed Sorbion Sana

Zoznam kategorizovaných zdravotníckych pomôcok 1.10.2022 – 31.12.2022
www.health.gov.sk

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.