Cutimed® Sorbion Plus

Cutimed® Sorbion® Plus je atraumatické krytie na rany. Špeciálna štruktúra má veľmi malú styčnú plochu s ranou, na základe čoho nikdy nepriľnie k rane. Má hladkú štruktúru, vďaka ktorej sa znižuje riziko zarastania do kože, pri výmene nepoškodzuje novovygranulované tkanivo. Kontaktná vrstva, ako primárny obklad, znižuje riziko prilepenia sekundárnych kombinovaných obkladov na ranu.

Indikácia

Liečba rán s vysokou sekréciou, ako sú dekubity, diabetická noha, mokvajúci ulcus cruris, u sekundárne liečených mokvajúcich rán po laparotómii, na popálené oblasti so sekréciou, pri hnisavých fistulách kože, pri fistule žlčníka, pankreasu, hrubého čreva, pri karcinóme čeľusti, pri exulcerovaných karcinómoch a pri podobných ranách s produkciou sekrétu.

Hlavné výhody:

Cutimed® Sorbion® Plus podporuje odvádzanie tekutiny a vlhkosti z rany, hypoalergénna polyetylénova fólia so špeciálnou trojdimenziálnou štruktúrou zabraňuje spätnému vtekaniu tekutiny do rany, prispôsobuje sa povrchu rany, je možné odstrániť ho bez zvyšku, neobsahuje žiadne olejové zložky, ani farmakologické prípravky.

Zoznam kategorizovaných zdravotníckych pomôcok 1.10.2022 – 31.12.2022
www.health.gov.sk

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.